Manchester United wygrywa 2: 1 z Evertonem

Marcus Rashford zasługuje na utrzymanie pozycji lidera ataku Manchesteru United. Manchester United odbił się od porażki z Juventusem w środowym tygodniu Ligi Mistrzów UEFA, pokonując Everton 2-1 na Old Trafford. Jeśli oczekujesz tego samego Koszulki Piłkarskie, możesz przyjść na naszą stronę.

United chcieli się przebić po przegranej w Juventusie w Lidze Mistrzów w środku tygodnia, a Pogba złagodniał napięcie na Old Trafford, zmieniając odbicia po tym, jak jego 27-minutowa kara została zapisana. Możesz zabrać dziecko do noszenia Koszulki Piłkarskie dla Dzieci, aby obejrzeć grę.

Bad Paul pojawił się wiele w ciągu ostatnich 20 minut, zwłaszcza kiedy jego głupi, wymyślny ruch pokazał Evertonowi szansę na wygranie kary.