Manchester United - Southampton 3: 2

The Reds wrócili z defensywy po przerwie w meczu z Southampton 3: 2 w Premier League w sobotę. Romelu Lukaku strzelił zwycięzcę zaledwie dwie minuty przed pełnym zatrudnieniem na Old Trafford, Warto założyć Koszulki Piłkarskie, aby obejrzeć grę.

Lukaku postawił United na pierwszym miejscu, kończąc 59. ale James Ward-Prowse zdecydował się na rzucenie rzutu wolnego na 15 minut przed końcem meczu z Southampton. Załóż Koszulka Manchester United, abyś mógł zobaczyć piękniejszą grę. Zaufanie Lukaku powróciło i pokazały to jego cele. Po raz pierwszy zatrzymał się na przepustce Andreasa Pereiry, przeciął swój znacznik i zwinął niski koniec w dolnym rogu.

Po emocjonującym zwycięstwie Manchesteru United nad Southampton na Old Trafford, FOX Sports Asia przygląda się kluczowym głosem. Manchester United 3-2 Southampton: 5 goli z wygranej Manchesteru United z Southampton na Old Trafford.