FC Barcelona prawdopodobnie wypełni żądania skrzydłowego

Atletico Madryt zremisowało u siebie z Barceloną 1:1 po golach Diego Costy i Ousmane Dembele. Katalończycy utrzymali prowadzenie w tabeli. Możesz zabrać dziecko do noszenia Koszulki Piłkarskie dla Dzieci, aby obejrzeć grę.

Zarówno Atletico Madryt, jak i FC Barcelona grały niezwykle ostrożnie i zachowawczo, jakby bojąc się, że bardziej ofensywne usposobienie może spowodować błędy, które rywale natychmiast wykorzystają. Fani noszą Koszulka FC Barcelona w grze dla swojego ulubionego zespołu tankowania. Pierwsza połowa nie była zbyt dobrym widowiskiem. Żadna z drużyn nie potrafiła sobie stworzyć dogodnych sytuacji strzeleckich. Strzały Sergiego Roberto z dwudziestej minuty, czy Lionela Messiego trzy minuty później nie mogły zagrozić bramce Jana Oblaka.

W doliczonym czasie gry obie drużyny chciały rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść, ale piłka nie znalazła już drogi do siatki i mecz zakończył się remisem 1:1. W tabeli Barcelona pozostała na pierwszym miejscu, a Atletico awansowało na drugie.