Dzięki dwóm rzutom karnym Real Madryt pokonał na wyjeździe Levante 2:1

I to właśnie gospodarze stworzyli sobie pierwszą dogodną sytuację. W 23. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Roger Marti trafił w słupek. Potem do głosu doszedł Real i swoje sytuacje mieli Vinicius oraz Toni Kroos. Scena, aby zobaczyć Koszulki Piłkarskie, jest w imieniu zwycięstwa.

W 60. minucie wyrównał Roger Marti, ale niespełna kwadrans później sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym gospodarzy. Tym razem osobiście wideo nie obejrzał, polegał na ocenie asystenta. Fani noszą Koszulka Real Madryt w grze dla swojego ulubionego zespołu tankowania. Najpierw 86. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Nacho, a dwie minuty później czerwony kartonik zobaczył Ruben Rochina.

Realu Madryt pokonał na wyjeździe Levante 2:1 w 25. kolejce hiszpańskiej ekstraklasy. Obie bramki "Królewscy" zdobyli z rzutów karnych - na listę strzelców wpisali się Karim Benzema (43.) i Gareth Bale (78.).