Borussii Dortmund i Ibrahima Traore z Borussii Moenchengladbach

Borussia Dortmund wygrała 2:1 w meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej Bundesligi z Borussią Mönchengladbach. Drużyna Łukasza Piszczka na półmetku rozgrywek pozostaje liderem z dziewięciopunktową przewagą nad piątkowym rywalem i Bayernem Monachium. Jeśli oczekujesz tego samego Koszulki Klubów Piłkarskich, możesz przyjść na naszą stronę.

Dzięki temu gospodarze mają 42 punkty, a piątkowego rywala i wicelidera wyprzedzają już o dziewięć. Taką samą przewagę uzyskali nad trzecim w tabeli Bayernem Monachium, który swoje wyjazdowe spotkanie z Eintrachtem Frankfurt rozegra w sobotę. Warto założyć Koszulka Borussia Dortmund, aby obejrzeć grę. Gladbach, który wyrównał w przerwie po pierwszej połowie, zajmuje drugie miejsce z 33 punktami, ale może się przesunąć na trzecie miejsce, jeśli mistrzowie Bayernu Monachium, także na 33, zarobią punkt lub więcej na Eintracht Frankfurt w sobotę.

Jadon Sancho i Marco Reus strzelili do Borussii Dortmund dziewięć punktów przewagi nad Bayernem Monachium i Borussią Monchengladbach po zwycięstwie 2-1 Bundesligi nad drugim klubem.