Arsenal - Manchester United 2: 0

W hitowym spotkaniu 30. kolejki Premier League Arsenal pokonał na Emirates Manchester United 2:0. Dla Czerwonych Diabłów to pierwsza wyjazdowa porażka odkąd zespół objął Ole Gunnar Solskjaer. Jeśli oczekujesz tej samej Koszulki Piłkarskie, możesz wejść na naszą stronę.

Kanonierzy wyszli na prowadzenie już przed upływem pierwszego kwadransa. W 12. minucie Granit Xhaka postanowił uderzyć z dystansu. Piłka po strzale szwajcarskiego pomocnika zmieniła rotację i przechytrzyła David de Geę. Fani noszący Koszulka Arsenal w grze do ich ulubionego tankowania w zespole. Po zmianie stron Kanonierzy zdobyli drugą bramkę – w 69. minucie Pierre-Emerick Aubameyang bezbłędnie trafił z rzutu karnego. Tym samym Arsenal awansował na czwartą lokatę w stawce i ma dwa punkty przewagi nad MU.

Utrzymując pewną wczesną presję ze strony gospodarzy, tak jak czuli, że mogą zdobyć trochę okazji, kompletny szokujący David De Gea dał Arsenalowi prowadzenie.